Дистиллятор BSC-WD11 New

Дистилятор BAISTRA BSC-WD11 New – аквадистилятор для очищення води

Дистилятор BAISTRA BSC-WD11 New призначений для очищення води від домішок, які в ній містяться. Аквадистилятор дуже простий в роботі і обслуговуванні: для отримання чистої питної води достатньо набрати в ємність для кипіння будь-яку брудну воду і увімкнути дистилятор в мережу 220В. Після завершення очищення дистилятор вимкнеться автоматично. Для додаткового очищення води від летких сполук використовується змінний вугільний фільтр. Виробник позиціонує даний дистилятор як побутовий і медичний для отримання води для авоклавів.
Виробник: Henan BaiStra Medical Instrument Co., Ltd. (Китай)
Читать далее »

Кнопки для дистиляторів

Пластикові кнопки білого и чорного кольору. Кнопка призначена для дистиляторів моделей BSC WD-11/12.

Ціна – 130 грн.

Силіконовий кільцевий ущільнювач для дистилятора

Силіконовий кільцевий ущільнювач. Одягаеться на нижню кромку верхньої частини дистилятора.
Призначено для ущільнення зазору при з’єднанні нижньої і верхньої частин дистиляторів моделей BAISTRA BSC WD-11/12/53/53+.
При тривалій або неправильній експлуатації дистилятора (завищений рівень води, яка наливається) кільце ущільнювача грубішає, кальцинується і починає пропускати пар.
Якщо це сталося, необхідно кільце, яке стало непридатним для використання, замінити на нове.

Ціна – 150 грн.

Комплектуючі, запасні частини і витратні матеріали до дистиляторів

Комплектуючі, запасні частини до дистиляторів

Витратні матеріали до дистиляторів

Инструкции по эксплуатации к дистилляторам

Інструкції з експлуатації до дистиляторів

В цьому розділі Ви можете завантажити документацію до дистиляторів різних моделей і виробників.
Представлені інструкції з експлуатації, керівництва користувача, описи дистиляторів.

Якщо Ви не знайшли інформацію по дистиляторам, яка Вас цікавить, зверніться до нас, ми постараємось Вам допомогти.

Угольный фильтр для дистиллятора

Вугільний фільтр для дистилятора

Вугільний фільтр для аквадистиляторів.
В пакунку 4 пакетика з активованим вугіллям. Для надійності, кожен пакетик містить всередині ще один пакетик, в якому вугілля. Виймати внутрішній пакетик не потрібно, в такому вигляді, як є, він вставляється в носик дистилятора. Після того, як Ви вставили пакетик з вугіллям в носик, ополісніть пакетик від вугільного пилу під струмінем води, краще використовувати кип’яток.
Вугілля допомагає очистити воду від шкідливих летких сполук, які мають температуру кипіння нижче, ніж у води і випаровується в першу чергу.

Використовується як пост-фільтр в дистиляторах:

Частота заміни вугільного фільтра в дистиляторах залежить від води, яка використовується. Для перерахованих вище дистиляторів, при використанні дистилятора 1 раз на добу, можна орієнтуватися на наступні дані:

  • водопровідна – 1 раз на місяць
  • бутильована – 1 раз на 2 місяці
  • свердловинна – 1 раз на 2-3 місяці
  • із осмоса – 1 раз на 3 місяці

Вугільний фільтр також може використовуватись в інших моделях, схожих по конструкції.
Читать далее »

Аквадистиллятор BSC-WD53+

Дистилятор BAISTRA BSC-WD53+ аквадистилятор для очищення води

Дистилятор BAISTRA BSC-WD53+ призначений для очищення води від домішок, які в ній містяться. Аквадистилятор дуже простий в роботі і обслуговуванні: для отримання чистої питної води достатньо набрати в ємність для кипіння будь-яку брудну воду і увімкнути дистилятор в мережу 220В. Після завершення очищення дистилятор вимкнеться автоматично. Для додаткового очищення води від летких сполук використовується змінний вугільний фільтр. Виробник позиціонує даний дистилятор як побутовий і медичний для отримання води для авоклавів.
Виробник: Henan BaiStra Medical Instrument Co., Ltd. (Китай)
Читать далее »

Процесс очистки воды - дистилляция

Процесс очистки воды – дистилляция

Процесс изменения термальной фазы – дистилляция

Самая большая в мире система очистки воды – вокруг нас, хотя мы никогда не задумываемся об этом. Посмотрите на облака, почувствуйте  дождь, – все это часть гидрологического цикла.


Этот процесс лучше всего можно увидеть на острове в середине океана. Давайте возьмем, к примеру, Гуам в западной части Тихого океана. Гуам окружен сотнями миль соленой морской воды. Эту морскую воду нельзя употреблять из-за ее очень высокого уровня токсинов (около 35 000 частей на миллион растворенных твердых веществ). Когда идет дождь в Гуам уровень вредных веществ равен нулю.
Читать далее »

Преимущества дистиллированной воды

Преимущества дистиллированной воды

Что такое дистилляция?

Дистиллированная вода – это обыкновенная вода, очищенная от примесей и включений. Ее получают путем кипячения. При этом вредные вещества отделяются, а сама вода превращается в пар, который конденсируется в чистую жидкую форму. Примеси остаются как осадок и удаляются. Система дистиллированной чистой воды уничтожает в ней биологические загрязняющие вещества такие как: бактерии, вирусы, органические и неорганические химикаты, тяжелые металлы, летучие газы, цисты и др. вредные компоненты. Дистиллированная вода не содержит твердых веществ, минералов и микроэлементов. Она – чистая, природная и полезная для здоровья. Дистиллированная вода, полученная испарением – это стандарт, с помощью которого измеряется вода из других источников. Дистиллированную воду быстро признали как питьевую вода многие известные атлеты и спортивные команды.
Читать далее »

Аквадистиллятор BaiStra BSC-WD53

Дистилятор BaiStra BSC-WD53 аквадистилятор для очищення води

Дистилятор BaiStra BSC-WD53 призначений для очищення води від домішок. Аквадистилятор дуже простий в роботі і обслуговуванні: для отримання чистої питної води достатньо набрати в ємність для випаровування будь-яку неочищену воду і увімкнути дистилятор в мережу 220В. Після завершення очищення дистилятор вимкнеться автоматично. Для додаткового очищення води від летючих домішок використовується змінний вугільний фільтр. Дистильовану воду, яка отримана за допомогою цього дистилятора можна використовувати для різних цілей, основні з яких перелічені в статті Навіщо потрібна дистильована вода?
Виробник: Henan BaiStra Medical Instrument Co., Ltd. (Китай)
Читать далее »